oferta dla firm

Firma która z Fajno Taxi Dąbrowa Górnicza podpisuje stałą umowę na przewóz osób, czy to w rejonie aglomeracji śląskiej czy też na przejazdy międzymiastowe, może mieć wiele korzyści z takiego rozwiązania. Po pierwsze takie rozwiązanie daje pełną kontrolę przejazdów i zapewnia znaczną ich optymalizacje. Przy tym, wbrew pozorom, znacznie zmniejsza lub całkowicie eliminuje koszty związane z posiadaniem własnego taboru samochodowego. Czyli redukuje się wydatki na paliwo, serwisy, ubezpieczenia, myjnie czy parkingi.

Przejazdy są znacznie sprawniejsze i oszczędzają czas. Szczególnie w zatłoczonym mieście gdzie taksówki mogą przemieszczać się wydzielonym pasem i nie muszą tracić czasu na szukanie miejsca parkingowego pod docelowym adresem. W końcu rozliczenia są bezgotówkowe co też oszczędza czas pracownika, który być może musiałby skorzystać z taksówki a nie samochodu firmowego. Natomiast Fajno Taxi wystawia firmie fakturę miesięczną wraz ze szczegółowym zestawieniem wszystkich kursów i kosztów.

W takiej umowie i Fajno Taxi podejmuje pewne zobowiązania wobec klienta. Najważniejszym jest bez wątpienia zagwarantowanie bezpieczeństwa przejazdów. To oczywiście odpowiednie serwisowanie taksówek, przeszkoleni kierowcy czy nowoczesna flota  ale tez odpowiedni pakiet ubezpieczeń gwarantujący bezpieczeństwo i pasażerom i firmie dla której świadczymy usługę.

Niewątpliwie dla firmy podpisującej z nami umowę ważnym elementem jest gwarancja szybkiego dojazdu na wezwanie (zwykle mówimy tu o maksymalnie 15 minutach od zamówienia transportu) oraz pełnej elastyczność umowy. Taka umowa bowiem nie generuje kosztów stałych, nie ma też tam ustalonej minimalnej ilości przejazdów. To gwarantuje klientowi opłaty tylko za faktycznie wykonane usługi. Więc może też dojść do sytuacji, że na transport firma nie wyda ani złotówki przez cały miesiąc, a przecież samochód służbowy nawet nieeksploatowany generuje koszty codziennie.

Fajno Taxi poleca swoje usługi wszystkim którzy mają wzgląd na swój czas i wydatki