reklama w fajno taxi

Stałym elementem przedsiębiorstw taksówkowych jest mobilna reklama. Nie inaczej jest w Fajno Taxi choć być może wyróżniamy się tym że oferujemy przygotowanie tych reklam przez naszego Grafika co jest już wliczone w usługę reklamową. W Fajno Taxi Dąbrowa Górnicza mamy w ofercie trzy rodzaje kampanii reklamowych.

Reklamy na tylnej szybie taksówki. Klasyczne rozwiązanie stosowane powszechnie przez firmy taksówkowe. Na podstawie indywidualnych ustaleń nasz dział reklamowy przygotowuje atrakcyjne, przykuwające wzrok reklamy.

Reklamy w postaci banerów umieszczonych na przyczepie niskopodwoziowej również przygotowywane przez naszych grafików. A następnie po ustaleniu trasy  i wielokrotności przejazdów oraz czasu trwania kampanii nasze taksówki przemieszczają się przez miasto eksponując reklamę.

Reklamy na tabletach umieszczonych wewnątrz samochodu na zagłówkach przednich siedzeń. To wyjątkowo skuteczna reklama działająca bezpośrednio na klienta , gdyż umieszczona jest na wprost twarzy pasażera i praktycznie nie sposób ominąć jej wzrokiem. Pozwala umieścić kilka reklam w ciągu. Nie nudzi to klientów i nawet podświadomie notują dobrze wyeksponowane treści.